PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Profil spoločnosti

Hitachi voľne preložené znamená „Pri východe slnka vidno znamenie príchodu lepšej budúcnosti“. Namihei Odaira založil japonský podnik Hitachi Ldt. v roku 1910 v Tokyu. Jeho víziou bolo, vyvíjať produkty, ktoré ľudom zabezpečia komfortné a produktívne životné prostredie.


S našou, vyše 100-ročnou firemnou históriou, sa s hrdosťou pozeráme na produkčnú paletu s vyše 20.000 výrobkami, ktoré vo všetkých oblastiach života presviedčajú svojou vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Firemná výpoveď zachytená v logu spoločnosti „Inspire the Next“, poukazuje na pohľad smerovaný do budúcnosti, ktorý nám umožňuje včasne rozpoznať a uspokojiť potreby ľudí.

Pritom na prvom mieste pri vývoji a produkcii našich rozličných zariadení stojí dôležitý fakt: zodpovedné zaobchádzanie so zdrojmi a s tým spojená ochrana životného prostredia.

V Japonsku naša spoločnosť patrí k najlepším piatim podnikom zohľadňujúcim životné prostredie a samozrejme túto myšlienku prenáša do svojich vyše 900 dcérskych spoločností s celosvetovo približne 359.000 spolupracovníkmi. Projektanti a užívatelia si preto môžu byť istí, že je pomer cena - výkon zodpovedajúci a ochrana životného prostredia je písaná veľkými písmenami. Presvedčite sa sami!

My, Hitachi Air Conditioning Europe SAS, sme o vynikajúcom výkone a kvalite našich produktov presvedčení. Sú vynikajúcou dlhodobou investíciou. Ponúkame klimatizácie pre každú potrebu. Paleta našich produktov siaha od priemyselných klimatizácií, klimatizácií pre kancelárske alebo obchodné priestory, cez klimatizácie a tepelné čerpadlá pre súkromný sektor, až po zdroje chladu a kompresory. Tieto sú okrem iných, vyrábané vo výrobnom závode v Barcelone. Toto znižuje výrobné náklady, skracuje dodacie lehoty a umožňuje optimálny, prvotriedny servis. Popri našich vysokohodnotných produktoch stojí myšlienka servisu v popredí. Zahŕňa poradenstvo, ako aj inštaláciu a neskoršiu údržbu. Toto sa nám darí cez našich dobre školených odborných zástupcov, ktorí sú s nami prepojení cez silné puto dôvery.

V dnešnej dobe je pre voľbu klimatizačného zariadenia rozhodujúcim kritériom úspora nákladov za energie. V súvislosti s diskusiou o klimatických zmenách, sme rozpoznali túto požiadavku našich klientov. Naše produkty spĺňajú všetky európske právne smernice (ErP).


Všetky naše zariadenia pracujú DC inverter technológiou vyvinutou Hitachi. Cez premenlivú rýchlosť invertera dokáže systém rýchlo dosiahnuť želanú teplotu priestoru. Tým môžete usporiť až do 30 percent spotreby energie, bez straty komfortu. Zároveň pomocou jednosmerného motora rastie výkon o 10 percent. Sú tým chránené životné prostredie, ako aj Vaša peňaženka.

Nechajte sa našimi produktami inšpirovať a presvedčiť.

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
  • Podokenné Shirokuma NOVÉ

    Slideshow

  • Štandardny dialkovy ovladac

    Slideshow

  • Zariadenia Premium

    Slideshow