PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Nástenné prevedenia

Nástenné prevedenia

Nástenné Shirokuma  NOVÉ   Nástenné Shirokuma Erp active ikona

Nástenné Shirokuma výhody a vlastnosti

Nástenné Shirokuma dizajn

Senzor prítomnosti - Eco senzor je súčasťou nového dizajnu a je v prevádzke iba vtedy, ak sa v priestore skutočne niekto nachádza. Ak sa v priestore nik nenachádza, zariadenie sa automaticky vypne. Vylepšené sezónne účinnosti SEER/SCOP oproti predchádzajúcemu modelu výrazne redukujú spotrebu energie. V chladiacom režime dosahujú modely RAK-25PXB a RAK-35PXB sezónnu účinnosť 8,5, čo zodpovedá energetickej triede A+++. Nerezové vnútro zariadenia, ako aj nerezové filtre zamedzujú znečisteniu baktériami a zvyšujú životnosť.
Nástenné Shirokuma tabuľka
Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Nástenné Performance NOVÉ  Nástenné Performance Erp active ikona

Nástenné Performance vlastnosti a výhody

Nástenné Performance NOVÉZariadenia Performance Vás oslovia cez svoj moderný dizajn a kompaktné prevedenie. Prevádzka vykurovania je možná až do vonkajšej teploty -20°C. Presvedčí Vás svojou šepotavou prevádzkou - cez leto, ako aj zimu. Účinnosť bola oproti predchádzajúcemu modelu opätovne vylepšená. Zariadenia dosahujú v chladení sezónne účinnosti SEER až do hodnoty 7,6, čo zodpovedá energetickej triede A++. Pohodlne ovládajte Vaše klimatizačné zariadenie cez Váš inteligentný telefón, tablet alebo PC.
Nástenné Performance tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Nástenné Performance tabuľka 1

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Premium  Premium Erp Active ikona

Premium Hitachi vlastnosti a výhody

premiumPremium ponúka nadpriemerný potenciál úspory energie. Prístroj spoľahlivo pracuje až do vonkajšej teploty -20°C, do teploty -15°C dokonca bez straty tepelného výkonu. To pre Vás znamená, že si môžete užívať teplý domov s čistým vzduchom, aj pri mrazivých teplotách. Navyše ponúka inovatívne technológie, na intenzívne čistenie a zlepšenie vzduchu v priestore alebo možnosť zariadenie jednoducho ovládať cez Váš inteligentný telefón, tablet alebo PC. Tým zariadenie Premium umožňuje komfort na najvyššej úrovni, počas celého roka.

tabulka premium

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Premium Performance  Premium Performance Erp active ikona

Premium Performance vlastnosti a výhodyPremium Performance vlastnosti a výhody

Premium Performance dizajnNaše zariadenie Premium Performance sa od zariadenia Premium odlišuje iba čiastočne. Bolo modifikované špeciálne pre chladné regióny a dodatočne obsahuje ohrev vane kondenzátu plynnou trubkou. Zariadenie spoľahlivo pracuje až do vonkajšej teploty -20°C, do teploty -15°C dokonca bez straty tepelného výkonu. Aj pri mrazivých teplotách si môžete užívať komfort teplého domovas čistým vzduchom. Nový, úzky diaľkový ovládač Vám ponúka absolútnu kontrolu nad zariadením a nákladmi.

Premium Performance tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf


Nástenné Performance Nástenné Performance erp active ikona

Nástenné Performance vlastnosti a výhodyNástenné Performance vlastnosti a výhody

Nástenné Performance dizajnVlastnosťami Performance zariadení s úplným jednosmerným inverterom, s PAM reguláciou, sú vysoký výkon a vynikajúca účinnosť. Zariadenia spoľahlivo a účinne pracujú až do vonkajšej teploty -20°C. Užívajte si Vašu klimatizáciu po celý rok, v lete aj v zime.

Nástenné Performance tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
 • Podokenné Shirokuma NOVÉ

  Slideshow

 • Štandardny dialkovy ovladac

  Slideshow

 • Zariadenia Premium

  Slideshow