PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Nástenné prevedenia

Nástenné prevedenia

RPK - nástenné zariadenie RPK - nástenné zariadenie  ikony

výhody RPK - nástenné zariadenie

RPK - nástenné zariadenie dizajnNáklady stále pod dohľadom
Nástenné zariadenie RPK so svojim moderným dizajnom zrkadlí požiadavky náročnej estetiky dneška. Nový jednosmerný motor ventilátora zaručuje nízku spotrebu energie a oproti predošlému modelu zlepšenú účinnosť. Udržiava konštantný objem vzduchu, aj keby bol filter znečistený. Dodatočným vysokým stupňom vzduchu v kombinácii s diaľkovým ovládačom PC-ARF získavate vyššiu flexibilitu.
Kompaktná a ľahká konštrukcia
Pri konštrukcii sme mali v pozornosti jednoduchú inštaláciu. Preto temto model pozostáva z najväčšej časti z ľahkých stavebných dielov, ktoré znižujú váhu zariadenia. Modely 1,0 a 1,5 KS majú zníženú hmostnosť iba na 10kg. Jednosmerným ventilátorom bola značne zredukovaná hlučnosť, ako aj spotreba energie.
Káblové alebo infračervené diaľkové ovládanie
Toto zariadenie je sériovo vybavené infračerveným prijímačom. Alternatívne je možné použitie káblového diaľkového ovládača PCARF, jednoduchým prepnutím prepínača na plošnom spoji infračerveného prijímača. Pri použití infračerveného diaľkového ovládača budú prípadné poruchy zobrazované na LED diódach vnútorného zariadenia.

RPK - nástenné zariadenie tabuľka

RPK - nástenné zariadenie tabuľka 1

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

RPK - nástenné zariadenie s externým expanzným ventilom RPK - nástenné zariadenie s externým expanzným ventilom ikony

Vlastnosti RPK - nástenné zariadenie s externým expanzným ventilom

RPK - nástenné zariadenie s externým expanzným ventilom dizajnTento model Vám svojou kompaktnou formou prevedenia ponúka možnosť realizovať aj také systémy, ktoré požadujú minimálny šum od vstrekovania. Sú ideálne pre riešenia klimatizácie v hotelových izbách. Aj tu nový DC motor oproti predošlým modelom garantuje nízku spotrebu a zlepšenú účinnosť. Udržiava konštantný objem vzduchu, aj keby bol filter znečistený. Dodatočným vysokým stupňom vzduchu v kombinácii s diaľkovým ovládačom PC-ARF získavate vyššiu flexibilitu.

Káblové alebo infračervené diaľkové ovládanie
Toto zariadenie je sériovo vybavené infračerveným prijímačom. Alternatívne je možné použitie káblového diaľkového ovládača PCARF, jednoduchým prepnutím prepínača na plošnom spoji infračerveného prijímača. Pri použití infračerveného diaľkového
ovládača budú prípadné poruchy zobrazované na LED diódach vnútorného zariadenia.

Tabuľka RPK - nástenné zariadenie s externým expanzným ventilom

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Tri v jednom: flexibilita, šírka rozsahu a sila výkonu

System Free - Vnútorné jednotky Vám dávajú väčšiu voľnosť pri projekcii a inštalácii riešení klimatizácie. Všetky vnútorné jednotky môžu byť pripojené na každú Utopia alebo SetFree vonkajšiu jednotku. Je možná každá kombinácia vnútorných a vonkajších jednotiek, ak sú navzájom zosúladené výkonové čísla. Ovládanie je centrálne vykonávané cez internú komunikáciu H-Link II. Kombinujte rozličné typy vnútorných zariadení pre Váš optimálny koncept klimatizácie – to je voľnosť System Free.

System Free - Vnútorné jednotky

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
  • Podokenné Shirokuma NOVÉ

    Slideshow

  • Štandardny dialkovy ovladac

    Slideshow

  • Zariadenia Premium

    Slideshow