PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Podstropné prevedenia

Podstropné prevedenia

RPC - podstropné zariadenie Performance RPC - podstropné zariadenie Performance ikony

Vlastnosti a výhody RPC - podstropné zariadenie Performance

RPC - podstropné zariadenie Performance dizajnPodstropné zariadenie RPC sa jednoducho inštaluje, má elegantný dizajn, automatické lamely a je tiché v prevádzke.

Elegantný dizajn
Inovatívna konštrukcia tepelného výmenníka a ventilátora dopomohla k produkcii tohoto moderného, extra plochého podstropného zariadenia. Plne nastaviteľné montážne závesy umožňujú čiastočné zabudovanie zariadenia do stropu, čím je z profilu zariadenia viditeľných už iba 150 mm (RPC-2.0 až 3.0).
RPC - podstropné zariadenie Performance inštalácia
Jednoduché a mnohostranné zabudovanie
Pre rozšírenie možností inštalácie a pozícií zabudovania, sú Vám k dispozícii 2 možnosti odvodu kondenzátu. Pripojenie chladiacich
rozvodov je možné vľavo, vpravo alebo zozadu zariadenia.
RPC odvod kondenzátu
Automatické výpustné lamely
Výkonný centrifugálny ventilátor vytvára spolu s naklápacími lamelami silný, ale jemný prúd vzduchu, ktorý sa rovnomerne rozloží v priestore a zabezpečuje komfort pri súčasne tichej prevádzke.
RPC - podstropné zariadenie Performance tabuľka
RPC - podstropné zariadenie Performance tabuľka 2
Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

RPC - podstropné zariadenie Premium

RPC podstropné zariadenie Premium

RPC podstropné zariadenie Premium dizajn
Pri tomto zariadení bola do popredia postavená energetická účinnosť. Nový valec ventilátora je vybavený novými do L tvarovanými lamelami, ktoré výrazne redukujú hladinu hlučnosti – u RPC 2.0FSN3 na nízkych otáčkach napr. 28 db(A).
Hightech má prémiový dizajn
Ako opcia do zariadenia môže byť integrovaný pohybový senzor. Každých 10 minút systém porovnáva zodpovedajúci parameter, či sa v priestore zdržiavajú ľudia a automaticky prispôsobuje klimatizáciu priestoru. Ak sa v priestore nikto nenachádza, zariadenie sa automaticky vypne. V prípade, že zariadenie neskôr znovu rozpozná pohyb, znova sa automaticky zapne – toho času je toto podstropné prevedenie jedinečné na euróskom trhu. Je ideálne pre
klimatizáciu priestorov s neustále sa meniacim osadenstvom, pretože sú týmto automaticky sporené náklady na energiu.
Harmonické prúdenie vzduchu
Výpustná lamela ventilátora so zariadením majú rovnaké farebné prevedenie, čím tvoria harmonický celok. Nová forma zariadenia
zabraňuje prievanom vzduchu, a tým nerovnomernému rozloženiu vzduchu v priestore. Zariadenie sa automaticky zavrie, ak sa
zariadenie vypne. Nový, štvrtý stupeň otáčok „vysoké2“ optimalizuje vedenie vzduchu a nahradzuje opcionálnu voľbu „režim vysokých otáčok“.
RPC podstropné zariadenie Premium úspora v chladení
RPC podstropné zariadenie Premium tabuľka
RPC podstropné zariadenie Premium tabuľka 1
Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Tri v jednom: flexibilita, šírka rozsahu a sila výkonu

System Free - Vnútorné jednotky Vám dávajú väčšiu voľnosť pri projekcii a inštalácii riešení klimatizácie. Všetky vnútorné jednotky môžu byť pripojené na každú Utopia alebo SetFree vonkajšiu jednotku. Je možná každá kombinácia vnútorných a vonkajších jednotiek, ak sú navzájom zosúladené výkonové čísla. Ovládanie je centrálne vykonávané cez internú komunikáciu H-Link II. Kombinujte rozličné typy vnútorných zariadení pre Váš optimálny koncept klimatizácie – to je voľnosť System Free.

System Free - Vnútorné jednotky

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
  • Podokenné Shirokuma NOVÉ

    Slideshow

  • Štandardny dialkovy ovladac

    Slideshow

  • Zariadenia Premium

    Slideshow