PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Kanálové prevedenia

Kanálové prevedenia

RPIM - kanálové zariadenie Hotel RPIM - kanálové zariadenie Hotel ikony

Vlastnosti a výhody RPIM - kanálové zariadenie Hotel

RPIM - kanálové zariadenieKanálové zariadenia RPIM boli špeciálne vyvinuté pre priestory v ktorých je k dispozícii iba málo miesta s obmedzenými možnosťami montáže. V kombinácii s veľmi nízkou hlučnosťou sú ideálnou voľbou vybavenia klimatizácie hotelových izieb. Ako opcia je k dispozícii možnosť doplnenia tohoto kanálového zariadenia o čerpadlo kondenzátu.
Nový DC elektronicky komutovaný motor zaručuje nízku spotrebu energie a zlepšenú účinnosť. Udržuje konštantný objem vzduchu, aj v prípade zašpineného filtra alebo zmenách tlaku vo vzduchotechnických rozvodoch. Nový motor ponúka možnosť, či už prevádzky s nízkym tlakom (bez ďaľších VZT rozvodov), ako aj s dlhšími rozvodmi, pomocou dodatočného stupňa ventilátora, čím je dosiahnutá vyššia flexibilita. Hladina hlučnosti bola taktiež výrazne zlepšená a pri nastavení „tichých otáčok“ dosahuje iba 27 db(A).

RPIM - kanálové zariadenie tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

RPI - kanálové zariadenia Big RPI - kanálové zariadenia Big ikony

Vlastnosti a výhody RPI - kanálové zariadenia Big

RPI - kanálové zariadenia Big dizajnPlochý, robustný dizajn
Model RPI má zosilnenú štruktúru, pre dodanie vyššej pevnosti zavesenému zariadeniu. Pretože bol celkový objem zariadenia znížený, potrebuje iba málo miesta. S jednými z najnižších výšok zabudovania v rámci trhu, nájdete pre toto zariadenie miesto v takmer každom podhľade alebo bývalých šachtách, bez veľkých zmien.

Regulovateľný statický tlak
Zariadenie má tri voliteľné nastavenia statického tlaku a môže byť prispôsobené podmienkam inštalácie. Nastavenie vysokého statického tlaku je vhodné pre dlhé VZT rozvody, nízke nastavenie je vhodné pre inštalácie s krátkymi rozvodmi.
Motor ventilátora
Na zvýšenie účinnosti bola nová séria vybavená najnovšou technológiou DC motorov ventilátora. Tým je zariadenie podstatne tichšie. Regulácia DC motora je schopná plynule meniť otáčky motora. Spotreba VZT motorov v rozsahu do 12,5 do 500kW musí od 01.01.2013 spĺ ňať predpísané hodnoty európskej normy EU-327/ 2011 Lot11. Ovplyvnené zariadenia RPI-(5 a 6) FSN4E zodpovedajú tejto norme.
Sériové vybavenie so vzduchovým filtrom
Vždy, keď sú použité iba krátke, alebo dokonca žiadne vzduchotechnické rozvody, vstupuje do akcie sériovo dodávaný filter sacieho
potrubia. Ak je zariadenie napojené na dlhšie rozvody, môže byť tento filter prípadne odstránený. Je ľahko prístupný a je možné ho vyňať odspodu zariadenia, bez nutnosti demontáže vzduchotechnických rozvodov.
RPI-FSN4E pre medzistropy
Zariadenie RPI bolo špeciálne vyvinuté pre zabudovanie pre medzistropy, pre znížene podhľady.
RPI - kanálové zariadenia Big tabuľka
RPI - kanálové zariadenia Big tabuľka 2
Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

Tri v jednom: flexibilita, šírka rozsahu a sila výkonu

System Free - Vnútorné jednotky Vám dávajú väčšiu voľnosť pri projekcii a inštalácii riešení klimatizácie. Všetky vnútorné jednotky môžu byť pripojené na každú Utopia alebo SetFree vonkajšiu jednotku. Je možná každá kombinácia vnútorných a vonkajších jednotiek, ak sú navzájom zosúladené výkonové čísla. Ovládanie je centrálne vykonávané cez internú komunikáciu H-Link II. Kombinujte rozličné typy vnútorných zariadení pre Váš optimálny koncept klimatizácie – to je voľnosť System Free.

System Free - Vnútorné jednotky

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
  • Podokenné Shirokuma NOVÉ

    Slideshow

  • Štandardny dialkovy ovladac

    Slideshow

  • Zariadenia Premium

    Slideshow