PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Tepelné čerpadlo Yutaki S Combi

Tepelné čerpadlo Yutaki S Combi

Výhody a vlastnosti Hitachi Yutaki S Combi

Yutaki S Combi zariadenieYutaki S Combi kombinuje kúrenie, chladenie a ohrev TÚV do jedného kompaktného vnútorného zariadenia na minimálnej ploche. Vysokým nárokom našich zákazníkov vychádzame v ústrety s osvedčenou technológiou vonkajších zariadení série Utopia, špeciálne upravených pre prevádzku tepelného čerpadla, doplňujúcich vnútorné split zariadenia. Výkony jednotlivých modelov v šiestich prevedeniach sa pohybujú v rozsahu 2,3 – 17,8 kW. Na malej, kompaktnej ploche zjednocujú všetky komponenty moderného vykurovacieho zariadenia. Pritom je možná voľba medzi 200 a 260 litrovým nerezovým zásobníkom teplej úžitkovej vody.

Dôvody pre výber tepelného čerpadla Hitachi:

Malé
600 mm × 1 700 mm postačuje: to je šírka a výška kompaktnej vnútornej jednotky Yutaki S Combi v ktorej je integrovaný zásobník TÚV s objemom 200 alebo 260 litrov.

Cenovo výhodné
Usporte na zriaďovacích nákladoch oproti porovnateľným bežným, rozlohou väčším zariadeniam. Jedna jednotka sa oplatí.

Zaťažiteľné
Tepelné čerpadlo bezproblémovo pracuje bez straty výkonu do vonkajšej teploty -15 °C. Iba ak si želáte, sa pri zvolenej vonkajšej teplote, automaticky zopnú integrované elektrické špirály. Pre garanciu ohrevu teplej úžitkovej vody za každých okolností, má tepelné čerpadlo zabudovaný elektrodohrev s dostatočným výkonom aj pre zabudovanú funkciu ochrany proti legionelám.

Účinné
Yutaki S Combi stavia na modernej a účinnej technológii: v zmysle noriem ErP, navyše s novým vysokoúčinným čerpadlom vodného okruhu s energetickou účinnosťou triedy A, môžete s využitím obnoviteľnej energie usporiť až 75 % nákladov na kúrenie. Rastúce náklady na kúrenie sa stanú minulosťou.

Progresívne
Nový LCD-ovládač dáva Yutaki S Combi presný prehľad o najrôznejších informáciách: Spotreba energie Prietok vody Žiadané hodnoty / Stav zariadenia

Orientované na budúcnosť
Pomocou softvéru Smart Home od Somfy môže byť tepelné čerpadlo Yutaki S Combi priamo ovládané cez PC, tablet alebo mobil. S užívateľom definovanými scenármi, aktuálnymi zobrazeniami prevádzky a spotrebou energie je tepelné čerpadlo bezproblémovo zabudované do automatizácie ovládania domácnosti od Somfy. Tým môžete diaľkovo presne nastaviť tú teplotu, ktorú si želáte. Ovládajte perfekciu celkom jednoducho.

Možnosti pripojenia tepelného čerpadla Yutaki S Combi

Možnosti pripojenia tepelného čerpadla Yutaki S Combi

 1. Nízkoteplotné vykurovacie telesá (max. 60 °C)
 2. Podlahové kúrenie (aj v kombinácii s radiátormi, konvektormi)
 3. Konvektory - fan coily (pri požiadavke chladenia v lete)
 4. Yutaki S Combi - vnútorná jednotka
 5. Ohrev vody v bazéne

Yutaki S Combi tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
 • Podokenné Shirokuma NOVÉ

  Slideshow

 • Štandardny dialkovy ovladac

  Slideshow

 • Zariadenia Premium

  Slideshow