PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

Tepelné čerpadlo Yutempo

Tepelné čerpadlo Yutempo

Výhody a vlastnosti Yutempo

Yutempo systém pre ohrev TUVYutempo delený systém pre ohrev TÚV
S našim tepelným čerpadlom Yutempo doplníte Váš aktuálny systém, s ktorým ušetríte časť Vašich nákladov na kúrenie. Systém pozostáva z jednej samostatnej vonkajšej jednotky tepelného čerpadla a jednej vnútornej jednotky vo forme zásobníka, tvoriacich jeden celok. Vonkajšia jednotka vybavená s DC-inverter kompresorom umožňuje ohrev teplej úžitkovej vody až do 55 °C (65°C s doplnkovou elektrošpirálou). Pracuje v rozsahu vonkajšej teploty od −15 °C do +37 °C. Yutempo tiež môže byť účinné irešenie ku konvenčným prietokovým ohrievačom.

Zásobník je vybavený doplňujúcou elektrickou špirálou, ktorá môže byť v prípade potreby zopnutá. Intuitívne nastavenie rozličných funkcií je vykonávané priamo na zásobníku. Funkcia ochrany proti legionelám jedenkrát v týždni automaticky prehreje celý zásobník na maximálnu teplotu 65 °C. Táto ochrana môže byť v prípade požiadavky spustená aj manuálne, prípadne je možné ju deaktivovať.

Vonkajšia jednotka
Vonkajšia jednotka odoberá teplo vonkajšiemu vzduchu a pomocou pracovného média ho prenáša do vnútorného zásobníka Yutempo. Na prípadné odmrazenie vonkajšieho zariadenia v zime môže byť pracovný proces na krátku dobu otočený.

Yutempo nerezový zásobník teplej úžitkovej vody
Zásobník TÚV Yutempo je vyhotovený z nerezovej ocele a obsiahne až do 270 litrov teplej úžitkovej vody. Tepelný výmenník nachádzajúci sa v zásobníku je chránený dvojitou stenou.

Možnosti pripojenia tepelného čerpadla Yutempo

Možnosti pripojenia tepelného čerpadla Yutempo

 1. Pripojenie teplej úžitkovej vody v kuchyni
 2. Pripojenie teplej úžitkovej vody v kúpeľni

Yutempo

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
 • Podokenné Shirokuma NOVÉ

  Slideshow

 • Štandardny dialkovy ovladac

  Slideshow

 • Zariadenia Premium

  Slideshow