PROFESIONÁLNE
ZARIADENIA

SetFree - vonkajšie jednotky

Vonkajšie jednotky SetFree ponúkajú dostatok výkonu pre účinné klimatizovanie stredných a veľkých objektov. Inteligentnou konštrukciou a ovládaním sú vonkajšie jednotky SetFree nielen výkonné, ale aj úsporné, čo šetrí náklady za energie a chráni životné prostredie. Pre budovy ďaľšej generácie bola séria SetFree Serie rozšírená o flexibilné zariadenia „Mini“ - série FSVN3E a FSN1M. Použitím základového rámu série Utopia IVX je táto „Mini“- séria obzvlášť kompaktná, ľahká a jednoducho zabudovateľná. 

Nová séria FSXNH ponúka novú dimenziu flexibility. Voľba medzi 2 alebo 3 trubkovými systémami v jednom zariadení Vám ponúka široké spektrum možností, ktoré sú svojou modulárnou stavbou voľne kombinovateľné.

So všetkými vonkajšími jednotkami SetFree môžete kombinovať ľubovoľné vnútorné jednotky System Free. V závislosti od veľkosti budovy a potreby zabudovania jednoducho skombinujete vnútorné a vonkajšie jednotky zodpovedajúc celkovému potrebnému výkonu. Vďaka zjednodušenému trubkovaniu a komfortným možnostiam centrálnych ovládaní je plánovanie klimatizácie so SetFree obzvlášť komfortné aj pre veľké projekty. Ďalekosiahlym vylepšením sezónnych účinností máte opätovne k dispozícii možnosť výrazne usporiť náklady na energie.

Všetky naše SetFree-VRF-systémy do 50 kW sú certifikované Eurovent. Nezávislý certifikát Eurovent zahŕňa najvyššie štandardy, vytvára veľkú dôveru v naše produkty a umožňuje porovnanie v rámci trhu. Zariadenia sú v rámci rozsahu zariadení VRF jedinečné, čím Hitachi posiľňuje svoju predstavu „tvorby budúcnosti“ medzi výrobcami.

séria FSXNH vonkajšie jednotky

               

SetFree FSN1M séria FSXNH ikony

vlastnosti a výhody séria FSXNH

séria FSXNH dizajnSéria SetFree „Mini“ bola pomocou zariadení FSN1M ešte raz výrazne rozšírená. Pritom boli spojené prednosti Utopia IVX s výhodami a silami SetFree. Použitím rámu IVX mohla byť redukovaná plocha zabudovania o 40 %. Namiesto zvislého výfuku vzduchu umiestnilo Hitachi výfuk vodorovne, ako u zariadení Utopia. Súčasne bolo dosiahnuté zníženie váhy o 25 % na 168 kg (vztiahnuté na zariadenie s výkonom 28kW - 10KS).

Viac variácií
FSN1M Mini prakticky predstavuje spojenie inštalačných vlastností medzi Utopia IVX a SetFree FSN1. Tým sa ešte raz výrazne rozširuje priestor pre variácie vo VRF systéme.
séria FSXNH tabuľkaséria FSXNH obrázok
séria FSXNH tabuľka
Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

SetFree FSVN3E SetFree FSVN3E ikony

SetFree FSVN3E výhody a vlastnosti

SetFree FSVN3E dizajn
Kompaktné prevedenie vytvára dodatočný úžitok. Znížená váha umožňuje napríklad ľahšiu a menej nákladnú prepravu. Nie sú viac nutné veľké stavebné žeriavy, pretože je možné dopraviť zariadenia na miesto zabudovania pohodlne pomocou štandardného výťahu.
Malé rozmery dodatočne umožňujú flexibilitu pri zabudovaní
SetFree FSVN3E obrázok
SetFree FSVN3E redukcia plochySetFree FSVN3E redukovaná váha
    
SetFree FSVN3E tabuľka
SetFree FSVN3E vysvetlenie k tabuľke
Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

SetFree FSXN1E SetFree FSXN1E ikony

SetFree FSXN1E vlastnosti a výhody

Modulárne FSXN1E SetFree FSXN1E dizajn

Pre klimatizáciu moderných kancelárií je v dnešnej dobe požadovaná celistvosť využitia. Želaniu vyššej flexibility, prispôsobeniu sa klimatizačných zariadení meniacim sa požiadavkám a dodatočnému dopytu po zariadeniach s čo najmenším dopadom na životné prostredie vychádza Hitachi v ústrety so sériou FSXN1E. Systém ovládania zabezpečuje užívateľovi jednoduchú a účinnú reguláciu klimatizačných zariadení. Tento systém zabraňuje zbytočnému plýtvaniu energiou, o.i. napr. prekúrením, podchladením, ale aj monitorovaním priestorov bez dohľadu. Tento systém zjednocuje doterajšie systémy FSN a FXN.
S ohľadom na budúce európske energetické smernice a s tým spojené sezónne hodnotenie, bola sezónna účinnosť FSXN1E pri čiastočných zaťaženiach opätovne výrazne zlepšená. Navyše je možné prevýšenie až do 90 m.

SetFree FSXN1E tabuľka
SetFree FSXN1E tabuľka 1

SetFree FSXN1E tabuľka 2

SetFree FSXN1E tabuľka 3

SetFree FSXN1E tabuľka 4

SetFree FSXN1E tabuľka 5

SetFree FSXN1E tabuľka 6

SetFree FSXN1E tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

SetFree FSXNHE  SetFree FSXNHE ikony

SetFree FSXNHE vlastnosti a výhody

SetFree FSXNHE dizajn

Môže byť inštalovaných viac ako 100 rozličných kombinačných možností vnútorných jednotiek. Je možné pripojenie až do 130 % nominálneho výkonu vonkajšej jednotky, pričom najmenšia vnútorná jednotka má výkon 1,7 kW. Vonkajšia jednotka je kompatibilná so všetkými vnútornými jednotkami 0,6-KS série SystemFree.

Veľmi vysoká účinnosť
Séria FSXNHE má toho času najvyššie sezónne účinnosti na európskom trhu. Boduje svojou technológiou orientovanou na budúcnosť tým, že už dnes splňa budúce normy. Zmenami u kompresorov a taktiež optimalizáciou chladiaceho okruhu bolo dosiahnuté výrazné zvýšenie účinnosti. Zodpovedajúc požiadavkám môže byť vonkajšia jednotka použitá ako 2- trubkový, tak aj 3-trubkový systém. Tým má toho času náš 3- trubkový systém najvyšší rozsah výkonov na trhu.

SetFree FSXNHE obrázok

SetFree FSXNHE tabuľka

SetFree FSXNHE tabuľka 1

SetFree FSXNHE tabuľka 2

SetFree FSXNHE tabuľka 3

SetFree FSXNHE tabuľka 4

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

CH-Boxy a rozdeľovače

CH-Boxy a rozdeľovače

Presne na mieru
Naše CH-Boxy a rozdeľovače Vás nenechajú v štichu ani pri zdanlivo neriešiteľných prekážkach. S ich pomocou navzájom vhodne prepojíte vnútorné a vonkajšie zariadenia – a to bez veľkej námahy.

CH-Boxy tabuľka

Rozdeľovače tabuľka

Tabuľka na stiahnutie vo formáte pdf

KONTAKT

Oficiálny distribútor

COOL, s.r.o.
Rezedova 5,
821 01 Bratislava

logo cool clima

+421-2-43 63 75 81
+421-2-43 63 75 82

mail@coolclima.sk
www.coolclima.sk
 • Podokenné Shirokuma NOVÉ

  Slideshow

 • Štandardny dialkovy ovladac

  Slideshow

 • Zariadenia Premium

  Slideshow